• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Okręgowy Związek Piłki Nożnej - Nowy Sącz

FUTSAL - DOBIEGA DO METY!

Email Drukuj PDF

SĄDECKA AMATORSKA LIGA FUTSALU

EKSTRAKLASA 

 ORION KOLEJ                      - REAL                                    5 : 0        /wo/      drużyna Real nie stawiła się na wyznaczony termin meczu.

STRAŻ GRANICZNA            - CARFORUM- MAX                4 : 2      /2 :1/

Bramki : Łukasz KIJ x2,  Robert KAŁUZIŃSKI, Łukasz MALINOWSKI  -  Robert MIKOŁAJCZYK, Łukasz KOCIOŁEK.  Czk -  Grzegorz WOŹNIAK –kara 1 meczu

Q/GRAF                                - KAMEX                               5 : 4      /1 : 4/  

Bramki: Marcin BUGAJSKI x2, Łukasz MAJERSKI, Marek MAJERSKI, Andrzej PLATA  -   Damian SKRZYPIEC x2, Daniel ORZEŁ x2.    Żk- Andrzej PLATA (Q/Graf). 

ZAKŁAD KARNY                  - PAUZA

tabela 

Pozyc

Drużyna

Punkty

Mecze

W

R

P

Bramki

Różn.

1

Orion Kolej

23

10

7

  2

1

54:23

31

2

Straż Graniczna

20

10

6

2

2

30:24

6

3

Kamex

18

10

6

0

4

38:34

4

4

CarForum-Max

17

10

5

2

3

35:27

8

5

Q/GRAF

13

11

4

1

6

43:46

-3

6

Zakład Karny

10

10

3

1

6

28:45

-17

7

Real

3

11

1

0

10

  29:58

-29

Najskuteczniejsi strzelcy 

Pozycja

Imię i nazwisko

Drużyna

Ilość bramek

1

Jakub GRINSKI

ORION KOLEJ

19

2

Marcin BUGAJSKI

Q/GRAF

18

3

Daniel ORZEŁ

KAMEX

17

 

Tomasz SZCZUREK

ORION KOLEJ

11

           

Łukasz KIJ

STRAŻ GRANICZNA

10

 

Mariusz SZCZUREK

ORION KOLEJ

10

 

Bartłomiej KUMOR

Q/GRAF

9

 

Jakub NOWAK

CARFORUM-MAX

9

 

Andrzej SALAMON

ZAKŁAD KARNY

9

 

Roman SOBIERAJ

KAMEX

8

 

Sebastian FRYZOWICZ

REAL

8

 

Michał KULIG

CARFORUM-MAX

7

 

Tomasz OWSIANKA

ZAKŁAD KARNY

7

 

Sebastian KRUPA

CARFORUM-MAX

6

 

Rafał CEWKA

REAL

6

 

Marek MAJERSKI

Q/GRAF

6

 

Rafał ŁAŻEŃSKI

STRAŻ GRANICZNA

5

 

Sebastian MACIASZEK

REAL

5

 

Igor KALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

5

 

Łukasz MALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

5

 

Damian SKRZYPIEC

KAMEX

5

 

Patryk KRAWCZYK

ZAKŁAD KARNY

4

 

Rafał PIEŃKO

ORION KOLEJ

4

 

Łukasz KOCIOŁEK

CARFORUM-MAX

4

I  LIGA

 ELERKTRYK           - WIŚNIOWSKI                   6:4     (5:3)

Bramki : Michał BODZIONY x3, Łukasz BUDNIK, Andrzej KUMOR, Wojciech KUMOR  - Marcin ORZECHOWSKI, Piotr PAJDA, Kamil BOREK, Sławomir ZIĘCINA;

KONSPOL                – STRAŻ MIEJSKA             6:4     (3:2)

Bramki: Mateusz PAZGAN x3, Piotr PAZGAN, Artur WÓJTOWICZ, Kamil LUPA - Michał SCHEUER x2, Andrzej KORWIN x2;  -  Żk  Andrzej KORWIN (Straż Miejska). – zawodnik pauzuje 1 mecz

MIR CARS                – MPK NOWY SĄCZ           8:2       (4:2 )

Bramki dla Mir Cars: Łukasz LEŚNIAK, Łukasz MIREK x2, Łukasz OLEKSY x3, Dawid GÓROWSKI, Dariusz WILCZYŃSKI dla MPK: Krzysztof SKRĘŻYNA x2;

AX CARE S.A.          – SPÓŁDZ. OGR.                 3:3       (1:1 )

Bramki: Rafał DANEK x2, Łukasz HEDWIG - Jacek KUŚ x2, Andrzej ZIEMIANEK.

GOSDROB                - PAUZA

 Tabela  – play off.

1.

Elektryk

25

11

8

1

2

49:27

22

2.

Wiśniowski

21

10

7

0

3

71:32

39

3.

Konspol

19

11

6

1

4

45:62

-17

4.

Gosdrob

18

10

6

0

4

83:41

42

5.

Straż Miejska

15

10

5

0

5

45:40

5

 GRUPA II – KLASYFIKACJA KOŃCOWA  (ostatnia drużyna w przypadku utworzenia II Ligi w kolejnym sezonie upuści I ligę).

 

6.

MirCars

17

11

5

2

4

57:51

6

7.

Tax Care S.A.

16

11

5

1

5

47:42

5

8.

Spół. Ogr. Ziemi Sądeckiej

9

11

2

3

6

31:40

-9

9.

MPK Nowy Sącz

0

11

0

0

11

28:121

-93

Najskuteczniejsi strzelcy 

Pozycja

Imię i nazwisko

Drużyna

Ilość bramek

1

Piotr BUREK

GOSDROB

28

2

Marcin ORZECHOWSKI

WIŚNIOWSKI

23

3

Kamil LUPA

KONSPOL

22

 

Dawid MIREK

GOSDROB

17

 

Michał BODZIONY

ELEKTRYK

17

 

Sebastian DYBIEC

GOSDROB

16

 

Wojciech KUMOR

ELEKTRYK

15

 

Łukasz HEDWIG

TAX CARE

15

orion kolej.jpg - 2.67 Mb

ORION - LIDER EKSTRAKLASY

winiowski.jpg - 2.94 Mb

 WIŚNIEWSKI  - WICELIDER I LIGI 

Ekstraklasa Open  2014/2015

 

Free TV

Wiśniowski

2 - 3 /0-0/

Owsianka T., Pieńko R. – Bajdel A. 2, Twardowski P.

 

Beer Team

 

Polmex

 

8 - 2 /3-1/

Pajda P.2, Sromek M.2, Tumidaj A. 2, Trybuch J., Skrzypiec E – Fryzowicz S., Gryzło B.

Żółte kartki: Adam Tumidaj Beer Team) - faul

 

Carforum Max

 

Sony

 

2 - 3 /1-1/

Bienacki Ł., Młynarczyk M. – Hedwig Ł., Olbrycht A. 2

Żółte kartki: Maksymilian Marcisz (Carforum Max) – faul oraz Robert Mikołajczyk (Sony) niesportowe zachowanie

 Tabela 

poz

drużyna

m

pkt.

bramki

W

R

P

różn

bilans bezp. spot

m

pk

br

1.

FREE TV

11

25

  50 - 26

8

1

2

+24

 

 

 

2.

SONY CENTER

11

19

  28 - 30

6

1

4

-7

 

 

 

3.

CARFORUM MAX

11

18

  33 - 23

5

3

3

+10

 

 

 

4.

WIŚNIOWSKI

11

12

  32 - 38

4

-

7

-6

 

 

 

5.

POLMEX

11

12

  34 - 47

4

-

7

- 13

 

 

 

6.

BEER TEAM

11

10

  37 - 50

3

1

7

-13

 

 

 

 

214 - 214

26

6

26

 

Strzelcy bramek:

M

Nazwisko i imię

Drużyna

Br.

cd.

 

Nazwisko i imię

Drużyna

Br.

1

Zieliński Jan

Free TV

14

 

Owsianka Tomasz

Free TV

3

2

Brongiel Janusz

Sony Center

9

 

Małek Artur

Carforum Max

3

 

Tumidaj Adam

Beer Team

9

 

Smoleń Rafał

Carforum Max

3

4

Stawiarski Mariusz

Beer Team

8

 

Marcisz Maksymilia

Carforum Max

3

 

Olbrycht Andrzej

Sony Center

8

 

Bajdel Adam

Wiśniowski

3

 

Szafraniec Mateusz

Free TV

8

34

Orzechowski Marci

Wiśniowski

2

7

Nowak Grzegorz

Wiśniowski

7

 

Krawczyk Mariusz

Beer Team

2

 

Fritz Wojciech

Free TV

7

 

Griński Jakub

Free TV

2

 

Rosiek Szczepan

Wiśniowski

7

 

Sromek Rafał

Beer Team

2

 

Szczepanik Paweł

Free TV

7

 

Olchawa Tadeusz

Polmex

2

 

Bodziony Dariusz

Polmex

7

 

Leśniak Łukasz

Polmex

2

12

Skrzypiec Edward

Beer Team

6

 

Świerad Artur

Carforum Max

2

 

Zięcina Sławomir

Wiśniowski

6

 

Sromek Mariusz

Beer Team

2

 

Biernacki Łukasz

Carforum Max

6

 

Kulig Michał

Sony Center

2

15

Saratowicz Piotr

Free TV

5

 

Baran Rafał

Beer Team

2

 

Hedwig Łukasz

Sony Center

5

44

Krupa Sebastian

Carforum Max

1

 

Gryzło Bartłomiej

Polmex

5

 

Twardowski Patryk

Wiśniowski

1

18

Fałowski Łukasz

Carforum Max

4

 

Fryzowicz Sebastian

Polmex

1

 

Chorowski Jan

Polmex

4

 

 

Chronowski Józef

Polmex

1

 

Danek Adrian

Carforum Max

4

 

Borek Kamil

Wiśniowski

1

 

Hasior Grzegorz

Polmex

4

 

Łukasik Dariusz

Carforum Max

1

 

Dudek Mariusz

Polmex

4

 

 

Chronowski Józef

Polmex

1

 

Nowak Sebastian

Wiśniowski

4

 

 

Nowak Jakub

Carforum Max

1

 

Kociołek Łukasz

Sony Center

4

 

 

Pieńko Rafał

Free TV

1

 

Maciaszek Grzegorz

Polmex

4

 

 

Krawczyk Maiusz

Beer Team

1

 

Pajda Piotr

Beer Team

4

 

 

Trybuch Jacek

Beer Team

1

 

Młynarczyk Maciej

Corforum Max

4

 

 

 

 

 

28

Janus Michał

Free TV

3

 

 

 

Razem

214

Informacje dot. rozgrywek futsal na : www.nsopzn.pl,      www.mosir.nowy.sącz.pl      www.sadeczanin.pl

Następna kolejka

XII  KOLEJKA – 08.03.2015 /niedziela/

16:00

Polmex

Carforum Max

17:00

Sony

FREE TV

18:00

Wiśniowski

Beer Team

 Sporządził na podstawie sprawozdań sędziowskich: Bogusław Klimek

 

ORGANIZATORZY TURNIEJU ZAPOMNIELI O WAS!!!!

Email Drukuj PDF

   XXI MIĘDZYNARODOWY  HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN SĘDZIOWSKICH, który odbył się 14 lutego 2015r. w Gorlicach miał jeszcze jeden ważny wątek, o którym (z nawału obowiązków) organizatorzy zapomnieli:

...na zaproszenie organizatorów wymienionego turnieju prócz wywienionych w oficjalnym komunikacie swoją osobą zaszczycili: prezes OZPN Nowy Sącz Antoni Ogórek, który podczas oroczystego otwarcia turnieju - w obecności przewodniczącego Komisji Rewizyjnej OZPN Nowy Sącz, szefa komisji sportu Urzędu Miasta Nowego Sącza Mieczysława Gwiżdża uhonorwali specyjalnym wyróżnieniem - Medalem; "Ambasador Futbolu Nowosądeckiego" p/p: Zbigniewa Lacha - byłego członka Zarządu PZPN, byłego wiceprezesa MZPN, obecnie przewodniczącego Komisji Futsalu MZPN oraz byłego wyśmienitego sędziego piłkarskiego Jerzego Dziedziaka. Również, za całokształt pracy na rzecz piłki nożnej "Złotą Honorową Odznaką OZPN Nowy Sącz" zostali uhonorowani: Jan Marynowski, Jerzy Kędzior, Andrzej First, Jerzy Dziedziak, Jan Piecuch, Mariusz Tutko, Aleksader Żelazny  - KS PPN Gorlice oraz Marcin Tesarski (na zdjęciu) KS PPPN Nowy Targ. GRATULUJEMY !!

marcin tesarski.jpg - 295.78 Kb

na zdjęciu Marcin Tesarski - KS PPPN Nowy Targ po otrzymaniu odznaczenia

przypominamy!! nasza drużyna KS OZPN Nowy Sącz zajęła w turnieju III miejsce - gratulacje!!!

 gorlice 2015 ks ozpn.jpg - 95.91 Kb

 przed turniejem

stoją od lewej: Hubert Kożuch - manager, Przemysław Grębski, Stanisław Brożek, Dawid Mituś, Marek Ogórek, I rząd od lewej: Piotr Podkanowicz, Piotr Gryboś, Dominik Głąb, Bartłomiej Kruczek, brak na zdjęciu: Radosław Niemas oraz Sebastian Michalik

S Nowy Sącz: Głąb Dominik, Mituś Dawid, Niemas Radosław, Grębski Przemysław, Ogórek Marek, Kruczek Bartłomiej, Podkanowicz Piotr, Gryboś Piotr. Trener: Kożuch Hubert, Kierownik: Michalik Piotr. Osoby towarzyszące drużynie: Brożek Stanisław

gorlice 2015.jpg - 78.39 Kb

 po turnieju....

pełna realacja na: www.ksppngorlice 

 

 

 

XXII HALOWE MISTRZOSTWA OZPN - 23.02.2015 - PONIEDZIAŁEK - RUSZAMY !!!

Email Drukuj PDF

XXII HALOWE MISTRZOSTWA OZPN - 23.02.2015 - PONIEDZIAŁEK - RUSZAMY

 Terminarz gier poszczególnych kategorii: 

           Uwaga: zmiana terminu w kat. ORLIKI / MŁODZIKI

KATEGORIA

ROCZNIK

DATA

GODZINY

MŁODZIKI

2002

23.02.2015   [poniedziałek]

9:00 – 14:00

ORLIKI

2004

24.02.2015   [wtorek]

9:00 - 14:00

TRAMPKARZE

2000

25.02.2015   [środa]

9:00 – 14:00

JUNIORZY MŁODSI

1998

26.02.2015   [czwartek]

9:00 – 14:00

JUNIORZY

1996

27.02.2015   [piątek]

9:00 – 14:00

 

 Finaliści z podziałem na grupy: [dotyczy 5 kategorii wiekowych]

Grupa A

Grupa B

Grupa C

A1

Nowy Sącz I

B1

Nowy Sącz II

C1

Nowy Sącz III

A2

Limanowa II

B2

Limanowa I

C2

Gorlice I

A3

Gorlice II

B3

Nowy Targ I

C3

Nowy Targ II

                       Finaliści z poszczególnych PPN:

KATEGORIA

PPN

GORLICE

PPN

LIMANOWA

PPPN

NOWY TARG

OZPN

NOWY SĄCZ

ORLIKI

1. GLINIK Gorlice

2. KOBYLANKA

1. HALNY Kamienica

2. KS TYMBARK

1. DIDI GOL Rabka

2. WISŁA Cz.Dunajec

1. DUNAJEC 

2. SANDECJA 

3. GOAL Nawojowa

MŁODZIKI

1. GLINIK Gorlice

2. TORCIDA Smerekowiec

1. HALNY Kamienica

2. ZENIT Kasinka M.

1. JORDAN Jordanów

2. UKS 2 Zakopane

1. SANDECJA  

2. DUNAJEC 

3. SKALNIK 

TRAMPKARZE

1. UŚCIE GORLICK

2. GLINIK Gorlice

1. KS TYMBARK

2. DOBRZANKA Dobra

1. LUBAŃ Maniowy

2. KS ZAKOPANE

1. SANDECJA 

2. GRYBOVIA 

3. DUNAJEC 

JUNIORZY

MŁODSI

1. WÓJTOWA

2. GLINIK Gorlice

1. SOKÓŁ Słopnice

2. KS TYMBARK

1. ORAWA Jabłonka

2. DUNAJEC Ostrowsko

1. SANDECJA 

2. DUNAJEC 

3. GRÓD Podegrodzie

JUNIORZY 

1. GLINIK Gorlice

2. UŚCIE GORLICK

1. ZALESIANKA Zalesie

2. LASKOVIA Laskowa

1. DUNAJEC Ostrowsko

2. LEPIETNICA Klikuszowa

1. KOLEJARZ 

2. SANDECJA 

3. DUNAJEC 

                     Terminarz: (dla każdej kategorii wiekowej)

Lp.

Godz.

Zestaw par

Gospodarze

Goście

Wynik

Karne

1

9:00

A1-A2

 

 

 

 

2

9:14

B1-B2

 

 

 

 

3

9:28

C1-C2

 

 

 

 

4

9:42

A1-A3

 

 

 

 

5

9:55

B1-B3

 

 

 

 

6

10:09

C1-C3

 

 

 

 

7

10:23

A2-A3

 

 

 

 

8

10:37

B2-B3

 

 

 

 

9

10:50

C2-C3

 

 

 

 

ćwierćfinały

10

11:04

A1-D2    (1)

 

 

 

 

11

11:18

B1-C3    (2)

 

 

 

 

12

11:32

C1-B2    (3)

 

 

 

 

13

11:44

D1-A2    (4)

 

 

 

 

Półfinały

14

11:57

1  -  2

 

 

 

 

15

12:10

3  -  4

 

 

 

 

finał

16

12:15

 III miejsce

 

 

 

 

17

12:28

finał

 

 

 

 

 REGULAMIN

  1. Halowe Mistrzostwa OZPN Nowy Sącz odbywają  się w 5 kategoriach wiekowych:
  2. Halowe Mistrzostwa prowadzone wg klucza zatwierdzonego przez WG OZPN Nowy Sącz
  • do finałów okręgowych każdy PPN zgłasza mistrza i wicemistrza finałów powiatowych
  • w związku z podziałem na powiat Ziemski i powiat Grodzki, tut. OZPN posiada trzy miejsca
  • finaliści podzieleni są na trzy grupy: grupa: A, B, C,
  • w grupach mecze odbywają się systemem „każdy z każdym”,
  • drużyny, które zajmą w swoich grupach 3 miejsce – dwa najlepsze awansują do ćwierćfinału
  • półfinaliści utworzą następujące pary: A1-D2*, B1-C2, C1-B2,  D1*-A2
  • D1 i D2 - dwa z najlepszym bilansem  zespoły z III miejsc
  • 3.Każda drużyna winna przed rozpoczęciem turnieju przedstawić imienną listę zawodników uczestniczących w rozgrywkach powiatowych potwierdzonych przez PPN
  • 4.Zawodnikowi zgłoszonemu w składzie jednej drużyny wymienionego klubu sportowego nie wolno występować podczas turnieju w składzie drużyny innego klubu.
  • 5.Wszyscygrają na podstawie listy imiennej podpisanej przez klub i lekarza i winni posiadać dokumenty wymagane w rozgrywkach prowadzonych przez tut. OZPN.
  • 6.Do ewentualnej konfrontacji zawodnicy winni posiadać legitymacje szkolne lub inne dokumenty
  • 7.Drużyny występują w mistrzostwach są ubezpieczeni przez organizatora i macierzysty klub,
  • 8.Przepisy dot.halowych OZPN Nowy Sącz:
  • czas trwania gry wynosi dla poszczególnych kategorii  wiekowych 12 min. bez przerwy,
  • w grze uczestniczy jednorazowo 4 zawodników w polu + bramkarz,
  • podczas turnieju obowiązują bramki 2x3m
  • podczas gry dozwolona jest wymiana dowolnej liczby zawodników,
  • podczas wykonywania rzutu z rogu, rzutu bezpośredniego lub pośredniego oraz gry z autu  odległość muru lub zawodnika drużyny przeciwnej wynosi  4 m,
  • rzut karny wykonywany jest w odległości 6 m od linii bramkowej
  • w przypadku niesportowego zachowania się  zawodnika, sędzia może wykluczyć z gry zawodnika na okres 2 min. bez możliwości zastąpienia jego innym zawodnikiem – jednakże sędzia wg. własnego uznania może karę skrócić wg. własnego uznania,
  • w przypadku otrzymania przez zawodnika czerwonej kartki, ukarana drużyna występuje w osłabieniu przez okres 4 min., a wykluczony zawodnik otrzymuje karę meczową lub podlega decyzji WD OZPN,
  • drużyny występują w jednolitych strojach,  drużyny winni posiadać minimum  dwa różnokolorowe komplety, a zawodnicy występują  w obuwiu halowym,
  • bramki nie można uzyskać bezpośrednio z wykopu lub wyrzutu przez bramkarza, rzutu z autu oraz w chwili „syreny” kończącej zawody,
  • rzut z autu wykonywany jest nogą a piłka musi nieruchomo leżeć na parkiecie i być poza liną poczną boiska,
  • piłka odpita od sufitu, lampy itp. wznowiona jest rzutem wolnym pośrednim,
  • bezwzględny jest zakaz gry wślizgiem,
  • gra prowadzona jest bez spalonych,
  • bramkarz piłkę do gry wprowadza w dowolny sposób,
  • o kolejności w tabeli decyduje:    ilość zdobytych punktów
  •                                                                                            wynik bezpośredniego spotkani
  •                                                                                           różnica bramek
  •                                                                                          ilość zdobytych bramek
  •                                                             seria rzutów karnych (po trzy), następnie aż do skutku
  •                                                             punktacja: za zwycięstwo 3 pkt., za remis 1 pkt., porażka 0 pkt.
  • 9. Drużyny, które zajmą miejsca 1-3 otrzymują puchary, każda drużyna pamiątkowy dyplom.
  • 10.Do finałów „małopolskich” w kat. trampkarzy, juniorów młodszych oraz juniorów awansuje mistrzwicemistrz finałów okręgowych.
  • 11.Za pozostawione rzeczy wartościowe w szatni oraz za uszkodzenia w wyposażeniu szatni jak i sali sportowej odpowiadają trenerzy
  • 12.Wszelkie niejasności oraz spory wynikłe z przebiegu rozgrywek rozstrzygają upoważnieni przedstawiciele

Nowy Sącz, dnia 04.01.2015r.                                                  prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej : Antoni Ogórek

 


Strona 1 z 74