• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Okręgowy Związek Piłki Nożnej - Nowy Sącz

SĄDECKA AMATORSKA LIGA FUTSALU - EKSTRAKLASA - I KOLEJKA

Email Drukuj PDF

KOMUNIKAT NR 1/2014/  EKSTRAKLASA  (19 i 20.11.2014)

Wyniki spotkań 1 kolejki  

RATUSZ – CARFORUM-MAX                   0 : 5     walkower          Drużyna nie stawiła się na wyznaczony termin meczu

REAL – KAMEX      2 : 4     ( 1:1)

Bramki Real: Sebastian FRYZOWICZ, Zbigniew PAWŁOWSKI -dla Kamex: Patryk ZYGMUNT x2, Daniel ORZEŁ, Michał MUSIAŁ

ZAKŁAD KARNY – Q/GRAF    3 : 7       ( 0:2)

Bramki: Zakład Karny: Patryk KRAWCZYK x2, Sławomir RUTKOWSKI -  dla drużyny Q/Graf: Bugajski Marcin x3, Przemysław ZIELIŃSKI x2,

Bartłomiej KUMOR, Marek MAJERSKI.  - Żółtą kartką został ukarany zawodnik Zakładu Karnego Sławomir RUTKOWSKI.

ORION KOLEJ – STRAŻ GRANICZNA     2 : 2   (1:2)

Bramki: Orion Kolej: Mariusz SZCZUREK, Rafał PIEŃKO -  dla  Straż Graniczna: Igor Kalinowski, br. samobójcza.

Aktualna tabela Ekstraklasy (po i kolejce).

 

Pozycja 

 Drużyna

 Punkt

 Mecz

 W

 R

 P

 Bramki

 Różn.

1

CarForum-Max

3

1

1

0

0

5:0

5

2

Q/GRAF

3

1

1

0

0

7:3

4

3

Kamex

3

1

1

0

0

4:2

2

4

Straż Graniczna

1

1

0

1

0

2:2

0

5

Orion Kolej

1

1

0

1

0

2:2

0

6

Real

0

1

0

0

1

    2:4

-2

7

Zakład Karny

0

1

0

0

1

3:7

-4

8

Ratusz

0

1

0

0

1

0:5

-5

 Najskuteczniejsi strzelcy EKSTRAKLASY (po 1 kolejce)

 

Pozycja

Imię i nazwisko

Drużyna

Ilość bramek

 

Marcin BUGAJSKI

Q/GRAF

3

 

Patryk KRAWCZYK

ZAKŁAD KARNY

2

 

Patryk ZYGMUNT

KAMEX

2

 

Przemysław ZIELIŃSKI

Q/GRAF

2

 

Igor KALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

1

 

Mariusz SZCZUREK

ORION KOLEJ

1

 

Rafał PIEŃKO

ORION KOLEJ

1

 

Bartłomiej KUMOR

Q/GRAF

1

 

Marek MAJERSKI

Q/GRAF

1

 

Zbigniew PAWŁOWSKI

REAL

1

 

Sebastian FRYZOWICZ

REAL

1

 

Michał MUSIAŁ

KAMEX

1

 

Daniel ORZEŁ

KAMEX

1

 

Sławomir RUTKOWSKI

ZAKŁAD KARNY

1

 

 

 

Komunikatn nr 1/I Liga Futsal

Email Drukuj PDF

Więcej…
 

OZPN NOWY SĄCZ - FINALISTĄ IX TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIAŁACZY SPORTOWYCH im. A.Siei

Email Drukuj PDF

KOMUNIKAT

Uczestnicy z podziałem na grupy:

Grupa A:                Oldboys Tymbark             Grupa B:                KS Helena Nowy Sącz

  OZPN  Nowy Sącz                                               AKS Ujanowice

  PPN Wieliczka                                                     PPN Chrzanów

  PPN Wadowice                                                   Autokomis Max

Wyniki gier eliminacyjnych:

Tymbark              - OZPN                   5-2                         Helena                   - Ujanowice                          2-1

Wieliczka             - Wadowice          1-1                         Chrzanów             - Max                                      0-1

Tymbark              - Wieliczka           2-0                         Helena                   - Chrzanów                           0-4

OZPN                     - Wadowice          7-0                         Ujanowice            - Max                                      2-2

Tymbark              - Wadowice          5-0                         Helena                   - Max                                      1-2

OZPN                     - Wieliczka           5-1                         Ujanowice            - Chrzanów                           0-2

Tabele:

1.Tymbark           3             9             12-2                       1.  Max                   3             7             5-3

2.OZPN                 3             6             14-6                       2.  Chrzanów        3             6             6-1         

3.Wieliczka          3             1               2-8                       3.  Helena              3             3             3-7

4.Wadowice         3          1               1-13                       4. Ujanowice        3             1             3-6

mecze o miejsca:

mecz o VII miejsce:            Wadowice            - Ujanowice            0-3

mecz o V miejsce:              Wieliczka               - Helena                  0-4

półfinały:                             Tymbark                 - Chrzanów            0-6

Max                          - OZPN                    0-2

mecz o III miejsce:             Tymbark                - Max                       0-3

mecz o I miejsce:                OZPN                       - Chrzanów           2-1

Kolejność końcowa:

1.OZPN Nowy Sącz

2.PPN Chrzanów

3.Autokomis Max Nowy Sącz

4.Oldboys Tymbark

5.KS Helena Nowy Sącz

6.PPN Wieliczka

7.AKS Ujanowice

8.PPN Wadowice

Wyróżnienia:

- król strzelców:                   Dariusz Łukasik                 OZPN Nowy Sącz               7 bramek             

- najlepszy zawodnik:        Grzegorz Dziadoń              Oldboys Tymbark

- najlepszy bramkarz:        Krzysztof Proksa                PPN Chrzanów

- najstarszy uczestnik:       Józef  Garbacz                      AKS Ujanowice

Składy: 

OZPN Nowy Sącz: Vitalij Karkach, Zbigniew Małek, Mateusz Wańczyk, Dariusz Łukasik, Józef Kantor, Rafał Smoleń, Sebastian Krupa, Andrzej Łojek, Adrian Dąbrowski, Andrzej Kuźma, Bartłomiej Damasiewicz

PPN Chrzanów: Krzysztof Proksa, Janusz Papiernik, Krzysztof Borowy, Mirosław Skrzypkowski, Jarosław Mądry, Szymon Jędrzejczyk, Dariusz Jędrzejczyk, Marek Nietrzebka, Piotr Stojewski, Sebastian Tryfanów

Autkomiks Max Nowy Sącz: Maksymilian Marcisz, Marek Krzemień, Łukasz Hedwig, Grzegorz Woźniak, Jakub Nowak, Mariusz Lasyk, Janusz Brongiel, Robert Mikołajczyk

Oldboys Tymbark: Wojciech Majeran, Grezgorz Dziadoń, Grzegorz Kęska, Marcin Pażucha, Hubert Leśniak, Paweł Wiewiórski, Sławomir Rys

KS Helena Nowy Sącz:  Wojciech Chronowski, Józef Bodziony, Jerzy Ptak, Tomasz Stafin, Łukasz Filipek, Rafał Klok, Bogusław Misiewicz, Rafał Buchała, Tadeusz Olchawa, Sebastian Fryzowicz, Władysław Janik

PPN Wieliczka:  Olaf Gawlik, Jerzy Kociołek, Waldemar Jach, Edward Markot, Robert Klęsk, Tomasz Surówka, Dariusz Piątek, Krzysztof Wrona, Janusz Musiał, Marek Pisarski

AKS Ujanowice:  Józef Garbacz, Hubert Garbacz, Janusz Prusak, Andrzej Grabczyk, Tomasz Ciastoń, Czesław Prusak, Jan Płasecki, Krzysztof Mirek, Marek Grabczyk, Piotr Chełemecki, Józef Król

PPN Wadowice:  Jarosław Gąstała, Andrzej Kimala, Maciej Lochert, Witold Romanowski, Andrzej Stołek, Józef Szarek, Wacław Prorok, Krzysztof Chorąży, Henryk Sochacki.

turniej dziaaczy 2014 - iii.jpg - 3.27 Mb

 Najlepszy  bramkarz   turnieju  odbiera nagrodę z rąk;  Magadaley Sieja i Mieczysława Gwizdża 

turniej dziaaczy 2014-ii.jpg - 3.11 Mb

Okazały puchar w tym roku pozostanie na miejscu

kapitanowi zwycięskiej drużyny OZPN Nowy Sącz wręcza Senator RP Stanisław Kogut

turniej dziaaczy 2014-i.jpg - 2.77 Mb

"Złote Jabłka Sądeckie"  za całokształt pracy na rzecz OZPN Nowy Sącz w imieniu starosty nowosądeckiego wreczył Marian Kuczaj osobom:  Witold Żytkowicz - firma "Wikar", Wiktor Bachula - firma transportowa, Janusz Dominik - firma "Dominik", Stanisław Ogórek - członek Zarządu OZPN, Piotr Łukasik - wiceprezes KS "Jedność" Nowy Sącz, Zbigniew Augustyn - prezes PPN Gorlice,  Andrzej Tokarczyk - wiceprezes LKS "Barciczanka" Barcice, Władysław Baran - prezes LKS "Ubiad" Ubiad oraz Paweł Borek - sklep sportowy "GOL-SPORT" - fundator nagród

Fundatorami nagród byli m/innymi:  firmy: "Wiśniowski", "Sądeckie Wodociągi", "Domink", "Wikar", "Danek", "Leśniak", "Bogdański", Poseł na Sejm RP Anna Paluch, Sentaor RP Stanisław Kogut, Starostwo Powiatu Nowosądeckiego, Urząd Miasta Nowego Sącza, przewodniczący rady miasta Nowego Sącza Jerzy Wituszyński, Polski Związek Piłki Nożnej, Urząd Miasta Krynica Zdrój, Urząd Gminy Łącko, Urząd Gminy Grybów, Urząd Gminy Podegrodzie oraz osoby prywatne: Marek Połomski, Jan Michalik, Władysław Janik.

turniej dziaaczy 2014.jpg - 3.26 Mb

    Ceremonia zakończenia IX Halowego Turnieju Działaczy Sportowych im. A.Siei - Nowy Sącz '2014

(Bogusław Klimek) 

 

 


Strona 1 z 62