• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Okręgowy Związek Piłki Nożnej - Nowy Sącz

XXIV HALOWE MISTRZOSTWA OZPN - KATEGORIA :Juniorzy Mł. - Juniorzy St.

Email Drukuj PDF

XXIV HALOWE MISTRZOSTWA OZPN W PIŁCE NOŻNEJ im. Stanisława Ogórka

sezon rozgrywkowy 2015/2016

1. Miejsce: Nowy Sącz,  Hala Widowiskowo-MOSiR  - Nowy Sącz, ul. Na Rurach 3

2. Podział na grupy /po losowaniu/ - Terminarz gier: 

KATEGORIA

ROCZNIK

DATA

GODZINY

ORLIKI

2005/2006

23.12.2015   [środa]

8:00 -15:00

MŁODZIKI

2003/2004

28.12.2015   [poniedziałek]

8:00 - 15:00

TRAMPKARZE

2001/2002

29.12.2015   [wtorek]

8:00 - 15:00

JUNIORZY MŁODSI

1999/2000

30.12.2015   [środa]

8:00 - 15:00

JUNIORZYSTARSI

1997/1998

31.12.2015   [czwartek]

8:00 - 15:00

JUNIORZY MŁODSI:

UCZESTNICY:

  1. Akademia „Kolejarz”
  2. Dąbrovia Wielogłowy
  3. Galicja Nowy Sącz
  4. Sokół Stary Sącz
  5. Biegoniczanka I Nowy Sącz
  1. Biegonicznka II
  2. Gród I Podegrodzie
  3. Gród II
  4. Piątkowa/Łęg
  5. Dunajec I N. Sącz

  1. Dunajec II
  2. Sandecja I
  3. sandecja II
  4. Skalnik Kamionka Wielek

PODZIAŁ NA GRUPY:

A1

Sandecja I

B1

Sandecja II

C1

Gród I

D1

Dąbrovia

A2

Dunajec II

B2

Dunajec I

C2

Biegoniczanka I

D2

Sokół

A3

Biegoniczanka II

B3

Gród II

C3

Kolejarz

D3

Piątkowa/Łęg

 

 

 

 

C4

Skalnik

D4

Galicja

 TERMINARZ:

8:00

A1-A2

SANDECJA I

DUNAJEC II

 

8:12

B1-B2

SANDECJA II

DUNAJEC I

 

8:24

C1-C2

GRÓD I

BIEGONICZANKA I

 

8:36

C3-C4

KOLEJARZ

SKALNIK

 

8:48

D1-D2

DĄBROVIA

SOKÓŁ

 

9:00

D3-D4

PIĄTKOWA/ŁĘG

GALICJA

 

9:12

A1-A3

SANDECJA I

BIEGONICZANKA II

 

9:24

B1-B3

SANDECJA II

GRÓD II

 

9:36

C1-C3

GRÓD I

KOLEJARZ

 

9:48

C2-C4

BIEGONICZANKA I

SKALNIK

 

10:00

D1-D3

DĄBROVIA

PIĄTKOWA/ŁĘG

 

10:12

D2-D4

SOKÓŁ

GALICJA

 

10:24

A2-A3

DUNAJEC II

BIEGONICZANKA II

10:36

B2-B3

DUNAJEC I

GRÓD II

 

10:48

C1-C4

GRÓD I

SKALNIK

 

11:00

C2-C3

BIEGONICZANKA I

KOLEJARZ

 

11:12

D1-D4

DĄBROVIA

GALICJA

 

11:24

D2-D3

SOKÓŁ

PIĄTKOWA/ŁĘG

 

1/8 FINAŁU

11:36

A1-B2   (1)

 

 

 

11:48

B1-A2   (2)

 

 

 

12:00

C1-D2   (3)

 

 

 

12:12

D1-C2   (4)

 

 

 

¼ FINAŁU

12:24

1  -  2    (A)

 

 

 

12:36

3  -  4    (B)

 

 

 

12:48

O III m.  A-B

 

 

 

13:00

FINAŁ   A-B

 

 

 

 

JUNIORZY STARSI

UCZESTNICY:

  1. Akademia „Kolejarz”
  2. Dąbrovia Wielogłowy
  3. Helena I Nowy Sącz
  4. Helena II
  5. Sokół Stary Sącz
  6. Grybovia G rybów
  7. Poprad Rytro
  1. Biegonicznka I Nowy Sącz
  2. Biegoniczanka II
  3. Gród Podegrodzie
  4. Piątkowa/Łęg
  5. Kamionka W
  6. Nawoj Nawojowa
  1. Dunajec I N. Sącz
  2. Dunajec II
  3. Sandecja
  4. Sandecja, 
  5. Sandecja III
  6. Sandecja IV

PODZIAŁ NA GRUPY:

A1

Sandecja I

B1

Sandecja II

C1

Sandecja III

D1

Helena I

A2

Sandecja IV

B2

Dunajec I

C2

Dunajec II

D2

Biegoniczaka I

A3

Helena II

B3

Gród

C3

Biegoniczanka II

D3

Kolejarz 

 

E1

Skalnik

F1

Grybovia

E2

Dąbrovia

F2

Sokół

E3

Nawoj

F3

Piątkowa/Łęg

 

 

F4

Poprad R.

TERMINARZ:

8:00

A1-A2

SANDECJA I

SANDECJA IV

 

8:12

B1-B2

SANDECJA II

DUNAJEC I

 

8:24

C1-C2

SANDECJA III

DUNAJEC II

 

8:36

D1-D2

HEKENA I

BIEGONICZANKA I

 

8:48

A1-A3

SANDECJA I

HELENA II

 

9:00

B1-B3

SANDECJA II

GRÓD

 

9:12

C1-C3

SANDECJA III

BIEGONICZANKA II

 

9:24

D1-D3

HELENA I

KOLEJARZ

 

9:36

A2-A3

SANDECJA IV

HELENA II

 

9:48

B2-B3

DUNAJEC I

GRÓD

 

10:00

C2-C3

DUNAJEC II

BIEGONICZANKA II

 

10:12

D2-D3

BIEGONICZANKA I

KOLEJARZ

 

10:24

A1-B2   (1)

10:36

B1-A2   (2)

 

 

 

10:48

C1-D2   (3)

 

 

 

11:00

D1-C2   (4)

 

 

 

11:12

1 – 2      (A)

 

 

 

11:24

3 – 4      (B)

 

 

 

 

11:36

E1-E2

SKALNIK

DĄBROVIA

 

11:48

F1-F2

GRYBOVIA

SOKÓŁ

 

12:00

F3-F4

PIĄTKOWA/ŁĘG

POPRAD R.

 

12:12

E1-E3

SKLANIK

NAWOJ

 

12:24

F1-F3

GRYBOVIA

PIĄTKOWA/ŁEG

 

12:36

F2-F4

SOKÓŁ

POPRAD R.

 

12:48

E2-E3

DĄBROVIA

NAWOJ

 

13:00

F1-F4

GRYBOVIA

POPRAD R.

 

13:12

F2-F3

SOKÓŁ

PIĄTKOWA/ŁĘG

 


13:24

E1-F2   (5)

 

 

 

13:36

F1-E2   (6)

 

 

 

13:48

5 – 6     (C)

 

 

 

FINAŁY:

14:00

A – B

 

 

 

14:12

A – C

 

 

 

14:24

B – C

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikat nr 1/KD Futsal

Email Drukuj PDF

Więcej…  

Komunikat nr 4/NALF Ektsaklasa

Email Drukuj PDF

 

 

 

 

Więcej…
 


Strona 31 z 101