• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Okręgowy Związek Piłki Nożnej - Nowy Sącz

Turniej o puchar Tymbarku

Email Drukuj PDF
Sprawa Turnieju o Puchar Tymbarku.
 
Więcej…
 

I liga po 13 kolejce

Email Drukuj PDF

Więcej…
 

EKSTRAKLASA OPEN - KOMUNIKAT NR11

Email Drukuj PDF

Komunikat  Nr 11

SĄDECKA AMATORSKA LIGA FUTSALU    - EKSTRAKLASA  OPEN     -     sezon rozgrywkowy 2013/2014 – II runda

Wyniki  XI  kolejki: 02.03.2014r.

Lp.

GOSPDARZE

GOŚCIE

WYNIK

D/P.

1.

BEER TEAM

POLMEX

4  :  7

0 - 1

bramki: Tumidaj A.4  –  Gryzło B. 3, Maciaszek G. 2, Olchawa T., Horowski J.

2.

LINDO TEAM

SONY VAIO

2  :  2

0 - 1

bramki: Hajduk P., Kuś J.  –  Kulig M., Krzemiński M.

3.

SZEWCZYK FREE TV

SĄCZERSI

5  :  0

5 - 0

uwaga:  drużyna Sączersi    nie stawiła się na wyznaczone terminarzem zawody

Tabela:                                                                                                                                            

 

NAZWA  DRUŻYNY

Mecze

Pkt.

Z

R

P

BRAMKI

1.

SONY VAIO

10

25

8

1

1

37:12

2.

SZEWCZYK   FREE TV

11

21

7

0

4

46:34

3.

BEER TEAM

10

18

6

0

4

43:42

4.

KUCHNIE WYSOWSKI

10

13

5

1

4

40:44

5.

POLMEX

10

12

4

0

6

49:39

6.

SĄCZERSI

11

12

4

0

7

34:59

7.

LINDO TEAM

10

2

0

2

8

 27:46

                                                          

 

KLASYFIKACJA  - KRÓL STRZELCÓW 

1.

TUMIDAJ

ADAM

BEER TEAM

16

29.

HOROWSKI

JAN

POLMEX

3

2.

GRYZŁO

BARTŁOMIEJ

POLMEX

14

30.

MAŁEK

ARTUR

KUCHNIE

3

3.

ŁUKASIK

DARIUSZ

KUCHNIE

12

31.

HEDWIG

ŁUKASZ

SONY FAIO

3

4.

BODZIONY

DARIUSZ

POLMEX

11

32.

PAJDA

PIOTR

BEER TEAM

3

5.

OWSIANKA

TOMASZ

SZEWCZYK

10

33.

TOKARZ

SYLWESTER

SĄCZERSI

3

6.

KRUPA

SEBASTIAN

KUCHNIE

9

34.

KANDYFER

JAROSŁAW

KUCHNIE

2

7.

DUDEK

MARIUSZ

LNDO TEAM

8

35.

SARATOWICZ

PIOTR

SZEWCZYK

2

8.

KULIG

MICHAŁ

SONY VAIO

8

36.

KRAWCZYK

MARIUSZ

BEER TEAM

2

9.

SZAFRANIEC

MATEUSZ

SZEWCZYK

7

37.

SKRZYPIEC

EDWARD

BEER TEAM

2

10.

GOLONKA

BARTŁOMIEJ

SĄCZERSI

7

38.

GRIŃSKI

JAKUB

SZEWCZYK

2

11.

MACIASZEK

GRZEGORZ

POLMEX

7

39.

OLBRYCHT

ANDREZJ

SONY FAIO

2

12.

LEŚNIAK

ŁUKASZ

POLMEX

6

40.

HASIOR

GRZEGORZ

POLMEX

2

13.

ZIELIŃSKI

JAN

SZEWCZYK

6

41.

WÓCIK

RAFAŁ

KUCHNIE

2

14.

JANUS

MICHAŁ

SZEWCZYK

6

42.

KRZEMIŃSKI

MAREK

SONY FAIO

2

15.

SMOLEŃ

RAFAŁ

KUCHNIE

6

43.

ŚWIERAD

GRZEGORZ

BEER TEAM

1

16.

KOCIOŁEK

PAWEŁ

SĄCZERSI

6

44.

JUNG

ZYGMUNT

SĄCZERSI

1

17.

KUŚ

JACEK

LNDO TEAM

6

45.

PIEŃKO

RAFAŁ

SZEWCZYK

1

18.

KOCIOŁEK

ŁUKASZ

SONY FAIO

5

46.

GRYZŁO

BARTŁOMIEJ

POLMEX

1

19.

CHOCHOROW

ŁUKASZ

LINDO TEAM

5

47.

PIEŃKO

RAFAŁ

SZEWCZYK

1

20.

OLBRYCHT

ANDRZEJ

SONY FAIO

5

48.

HASIOR

GRZEGORZ

POLMEX

1

21.

BARAN

RAFAŁ

BEER TEAM

5

49.

FAŁOWSKI

ŁUKASZ

SONY FAIO

1

22.

FAŁOWSKI

FABIAN

SĄCZERSI

4

50.

MERKLINGER

MARIUSZ

SĄCZERSI

1

23.

CIASTOŃ

TOMASZ

KUCHNIE

4

51.

WYSOWSKI

ADAM

KUCHNIE  WYSOWSKI

1

24.

MIKOŁAJCZYK

ROBERT

SONY FAIO

4

52.

PIEŃKO

RAFAŁ

SZEWCZYK

1

25.

YURIJ

 

SĄCZERSI

4

53.

GIZIŃSKI

JANUSZ

SZEWCZYK

1

26.

HAJDUK

PIOTR

LINDO TEAM

4

54.

FRITZ

WOJCIECH

SZEWCZYK

1

27.

OLCHAWA

GRZEGORZ

POLMEX

3

55.

BOREK

KAIL

LINDO TEAM

1

28.

BOGDAŃSKI

ANDRZEJ

KUCHNIE

3

56.

OLCHAWA

Tadeusz

POLMEX

1

 

Następna kolejka: 09.03.2014 [niedziela]

16:00          POLMEX                            - KUCHNIE WYSOWSKI

17:00          SĄCZERSI                        - LINDO TEAM TV

18:00          POLMEX                            - LINDO TEAM

                        SĄCZERSI                        -pauza

 


Strona 31 z 76