• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Okręgowy Związek Piłki Nożnej - Nowy Sącz

Komunikat nr 5/WG

Email Drukuj PDF

 

 

 

 

Więcej…
 

Komunikat nr 4/WG

Email Drukuj PDF

 

 

 

 

Więcej…
 

SĄDECKA AMATORSKA LIGA FUTSALU - c/d

Email Drukuj PDF

EKSTRAKLASA

ORION KOLEJ - Q/GRAF                6 : 3 (3 : 0)

Bramki: Tomasz SZCZUREK x3, Rafał ZIĘBA, Jakub GRIŃSKI, Rafał PIEŃKO  -   Marcin BUGAJSKI x2, Bartłomiej KUMOR;        żk; Tomasz SZCZUREK (Orion Kolej)

ZAKŁAD KARNY – KAMEX              3 : 5 (2 : 2)

Bramki: Tomasz OWSIANKA x2, Patryk KRAWCZYK  -   Daniel ORZEŁ x3, Artur LEŚNIAK, Roman SOBIERAJ

REAL – CARFORUM-MAX                 3 : 6 (3:2 )

Bramki: Sebastian FRYZOWICZ, Rafał CEWKA, Patryk SOKOŁOWSKI  -  Carforum-Max: Jakub NOWAK x3, Michał KULIG x2, Janusz BRONGIEL -  żk Maksymilian MARCISZ, Michał KULIG (obaj CarForum-Max)

 STRAŻ GRANICZNA  -  pauza

Aktualna tabela

Poz.

Drużyna

Punkty

Mecze

W

R

P

Br

R

1

Kamex

18

9

6

0

3

34:29

5

2

Orion Kolej

17

8

5

  2

1

40:22

18

3

CarForum-Max

14

8

4

2

2

28:23

5

4

Straż Graniczna

14

8

4

2

2

24:21

3

5

Zakład Karny

10

9

3

1

5

27:36

-9

6

Q/GRAF

10

9

3

1

5

38:37

1

7

Real

3

9

1

0

8

 28:51

-23

 Najskuteczniejsi strzelcy

M

Imię i nazwisko

Drużyna

Ilość bramek

1

Marcin BUGAJSKI

Q/GRAF

16

2

Jakub GRINSKI

ORION KOLEJ

15

3

Daniel ORZEŁ

KAMEX

15

 

Bartłomiej KUMOR

Q/GRAF

9

 

Jakub NOWAK

CARFORUM-MAX

9

 

Tomasz SZCZUREK

ORION KOLEJ

8

 

Mariusz SZCZUREK

ORION KOLEJ

8

 

Andrzej SALAMON

ZAKŁAD KARNY

8

 

Roman SOBIERAJ

KAMEX

8

               

Łukasz KIJ

STRAŻ GRANICZNA

7

 

Michał KULIG

CARFORUM-MAX

7

 

Tomasz OWSIANKA

ZAKŁAD KARNY

7

 

Sebastian FRYZOWICZ

REAL

7

 

Sebastian KRUPA

CARFORUM-MAX

6

 

Rafał CEWKA

REAL

6

 

Rafał ŁAŻEŃSKI

STRAŻ GRANICZNA

5

 

Sebastian MACIASZEK

REAL

5

 

Igor KALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

5

 

Marek MAJERSKI

Q/GRAF

5

 

Patryk KRAWCZYK

ZAKŁAD KARNY

4

 

Rafał PIEŃKO

ORION KOLEJ

4

 

Zbigniew PAWŁOWSKI

REAL

3

 

Przemysław ZIELIŃSKI

Q/GRAF

3

 

Jacek GÓROWSKI

REAL

3

 

Łukasz MALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

3

 

Damian SKRZYPIEC

KAMEX

3

 

Łukasz KOCIOŁEK

CARFORUM-MAX

3

 

Artur LEŚNIAK

KAMEX

3

 

Janusz BRONGIEL

CARFORUM-MAX

3

 

Michał MUSIAŁ

KAMEX

2

 

Rafał BARAN

ZAKŁAD KARNY

2

 

Patryk ZYGMUNT

KAMEX

2

 

Mateusz POTOCZEK

ZAKŁAD KARNY

2

 

Krzysztof TOMCZAK

ORION KOLEJ

2

 

Łukasz MAJERSKI

Q/GRAF

2

 

Jacek KLOK

REAL

2

 

Patryk SOKOŁOWSKI

REAL

2

 

Plata ANDRZEJ

Q/GRAF

2

 

Łukasz MALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

1

 

Sławomir RUTKOWSKI

ZAKŁAD KARNY

1

 

Tomasz ZGRZEBLAK

Q/GRAF

1

 

Marcin MICHALAK

ORION KOLEJ

1

 

Rafał DROŻDŻ

STRAŻ GRANICZNA

1

 

Grzegorz BISAGA

ZAKŁAD KARNY

1

 

Mariusz SROMEK

ZAKŁAD KARNY

1

 

Przemysław JUREK

ORION KOLEJ

1

 

Rafał ZIĘBA

ORION KOLEJ

1

ZESTAWIENIE KARTEK ŻÓŁTYCH I CZERWONYCH

Lp.

Imię i nazwisko

Drużyna

Suma żk

Suma cz. k.

 

Roman SOBIERAJ

KAMEX

3

1 (kon2 żk)

 

Sebastian FRYZOWICZ

REAL

2

1 (kon2 żk)

 

Grzegorz BEDNAREK

CARFORUM

 

1 – kara m.

 

Maksymilian MARCISZ

CARFORUM-MAX

4 (kara m)

 

 

Patryk SOKOŁOWSKI

REAL

2

 

 

Sławomir RUTKOWSKI

ZAKŁAD KARNY

2

 

 

Andrzej PLATA

Q/GRAF

2

 

 

Damian SKRZYPIEC

KAMEX

1

 

 

Rafał PIEŃKO

ORION KOLEJ

1

 

 

Krzysztof TOMCZAK

ORION KOLEJ

1

 

 

Mariusz SROMEK

ZAKŁAD KARNY

1

 

 

Tomasz SZCZUREK

Q/GRAF

2

 

 

Marek MAJERSKI

Q/GRAF

1

 

 

Mariusz ORACZ

Q/GRAF

1

 

 

Łukasz MALINOWSKI

STRAŻ GRANICZNA

1

 

 

Sebastian KRUPA

CARFORUM-MAX

1

 

 

Michał KULIG

CARFORUM-MAX

1

 

 

Robert MIKOŁAJCZYK

CARFORUM-MAX

1

 

 

Jakub NOWAK

CARFORUM-MAX

1

 

 

Łukasz KOCIOŁEK

CARFORUM-MAX

1

 

 

Zbigniew PAWŁOWSKI

REAL

1

 

 

I  LIGA

 GOSDROB                           - KONSPOL                         4  :  7  (1:3)

Bramki: Marcin ROGOWSKI, Dawid MIREK, Sebastian DYBIEC x2  -   Kamil LUPA x6, Artur WÓJTOWICZ;

ELEKTRYK                         - STRAŻ MIEJSKA             5  :  2 (4:2)

Bramki: Andrzej KUMOR x2, Wojciech KUMOR, Michał BODZIONY, Łukasz BUDNIK  -  Paweł Ogórek x2;

ŻKAndrzej KUMOR (Elektryk).

TAX CARE S.A.                   - MPK  N.SĄCZ                   8 : 3  (6:0)

Bramki: Łukasz HEDWIG x3, Mateusz MICHALSKI x2, Marcin GOLIŃSKI x2, Marek KRZEMIEŃ  -   Bartosz DUSZA x ;

SPÓŁDZ OGR. Z.S              - MIR CARS                         2 : 2   (0 :1)

Bramki: Jarosław LIBER x2   -  Piotr FAŁOWSKI, Dawid GÓROWSKI.

WIŚNIOWSKI    - pauza

Aktualna tabela

GRUPA I – mecze o pozycje 1-5 (2 miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy)

1.

Elektryk

19

9

6

1

2

38:21

17

2.

Wiśniowski

18

8

6

0

2

62:22

40

3.

Gosdrob

18

9

6

0

3

79:36

43

4.

Konspol

16

9

5

1

3

37:53

-16

5.

Straż Miejska

15

9

5

0

4

41:34

7

GRUPA II – mecze o pozycje 6-9 (ostatnia drużyna w przypadku utworzenia II Ligi w kolejnym sezonie upuści I ligę).

6

Tax Care S.A.

15

9

5

0

4

42:33

9

7

MirCars

11

9

3

2

4

43:47

-4

8

Spół. Ogr. Ziemi Sąd

5

9

1

2

6

21:35

-14

9

MPK Nowy Sącz

0

9

0

0

9

24:106

-82

Najskuteczniejsi strzelcy

Pozycja

Imię i nazwisko

Drużyna

Ilość bramek

1

Piotr BUREK

GOSDROB

27

2

Kamil LUPA

KONSPOL

20

3

Marcin ORZECHOWSKI

WIŚNIOWSKI

19

 

Sebastian DYBIEC

GOSDROB

16

 

Dawid MIREK

GOSDROB

15

 

Paweł OGÓREK

STRAŻ MIEJSKA

14

 

Łukasz HEDWIG

TAX CARE

14

 

Piotr PAJDA

WIŚNIOWSKI

12

 

Michał BODZIONY

ELEKTRYK

12

 

Wojciech KUMOR

ELEKTRYK

12

 

Łukasz LEŚNIAK

MIRCARS

11

 

Patryk TWARDOWSKI

WIŚNIOWSKI

9

 

Artur DULAK

GOSDROB

9

 

Krzysztof MIREK

STRAŻ MIEJSKA

9

 

Mateusz FEDKO

MIRCARS

8

 

Jacek KUŚ

SOZS

8

 

Karol NOWAK

TAX CARE

7

 

Andrzej KORWIN

STRAŻ MIEJSKA

7

 

Janusz LEŚNIAK

MPK NOWY SĄCZ

7

 

Mateusz PAZGAN

KONSPOL

7

 

Łuk. CHOCHOROWSKI

WIŚNIOWSKI

7

 

Bartosz DUSZA

MPK NOWY SĄCZ

7

 

Łukasz OLEKSY

MIRCARS

6

 

Michał SCHEUER

STRAŻ MIEJSKA

6

 

Rafał DANEK

TAX CARE

5

 

Dariusz WILCZYŃSKI

MIRCARS

5

 

Mateusz WAŃCZYK

GOSDROB

5

 

Marcin ROGOWSKI

GOSDROB

5

 

Dawid GÓROWSKI

MIRCARS

5

 

Sławomir ZIĘCINA

WIŚNIOWSKI

4

 

Piotr GĄSIOROWSKI

TAX CARE

4

 

Hubert SŁOWIK

MPK NOWY SĄCZ

4

 

Marek KRZEMIEŃ

TAX CARE

4

 

Jerzy PTAK

KONSPOL

3

 

Daniel SZUFRYN

MIRCARS

3

 

Szymon HEDWIG

SOZS

3

 

Krzysztof GURGUL

STRAŻ MIEJSKA

3

 

Piotr SUŁKOWSKI

SOZS

3

 

Marcin BOCHNIARZ

ELEKTRYK

3

 

Dariusz KŁĘBCZYK

KONSPOL

3

 

Andrzej KUMOR

ELEKTRYK

3

 

Łukasz BUDNIK

ELEKTRYK

3

 

Piotr FAŁOWSKI

MIRCARS

3

 

Mateusz MICHALSKI

TAX CARE

3

 

Marcin GOLIŃSKI

TAX CARE

3

 

Krzysztof JAWORSKI

ELEKTRYK

2

 

Łukasz SZCZĘSNY

WIŚNIOWSKI

2

 

Paweł CIEŚLIKOWSKI

ELEKTRYK

2

 

Kamil BOREK

WIŚNIOWSKI

2

 

Kamil ZIĘCINA

SOZS

2

 

Artur WÓJTOWICZ

KONSPOL

2

 

Jarosław LIBER

SOZS

2

 

Dawid GARGULA

SOZS

1

 

Piotr PAZGAN

KONSPOL

1

 

Bartłomiej CIEŚLICKI

SOZS

1

 

Łukasz MIREK

MIRCARS

1

 

Wojciech RACZKOWSKI

GOSDROB

1

 

Bartosz BOREK

WIŚNIOWSKI

1

 

MARIUSZ LASYK

TAX CARE

1

 

Arkadiusz MACIUSZEK

SOZS

1

 

Łukasz ZAJĄC

MPK NOWY SĄCZ

1

 

Kamil BASZCZYN

MPK NOWY SĄCZ

1

 

Michał DOBOSZ

KONSPOL

1

 

Artur BOGDAŃSKI

STRAŻ MIEJSKA

1

 

Łukasz LEDNIOWSKI

WIŚNIOWSKI

1

 

Dariusz MICHALSKI

TAX CARE

1

 

Janusz PORĘBA

GOSDROB

1

 

Janusz LEŚNIAK

SOZS

1

 

Kamil KAMIŃSKI

MPK NOWY SĄCZ

1

 

Łukasz MICHALIK

ELEKTRYK

1

 

Tomasz ŚWIERAD

MPK NOWY SĄCZ

1

ZESTAWIENIE ŻÓŁTYCH I CZERWONYCH KARTEK

 

LP

Imię i nazwisko

Drużyna

Suma żk

Suma czk

 

Andrzej KORWIN

STRAŻ MIEJSKA

3

 

 

Jacek KUŚ

SOZS

3

 

 

Marcin ORZECHOWSKI

WIŚNIOWSKI

2

1 kara m

 

Piotr PAZGAN

KONSPOL

2

1

 

Piotr SUŁKOWSKI

SOZS

2

 

 

Michał BODZIONY

ELEKTRYK

2

 

 

Michał SCHEUER

STRAŻ MIEJSKA

2

 

 

Paweł OGÓREK

STRAŻ MIEJSKA

2

 

 

Dariusz KŁĘBCZYK

KONSPOL

2

 

 

Piotr RYDWAŃSKI

MIRCARS

1

 

 

Paweł KROK

WIŚNIOWSKI

1

 

 

Tomasz URBAŃCZYK

MPK NOWY SĄCZ

1

 

 

Łukasz LEŚNIAK

MIRCARS

1

 

 

Kamil BOREK

WIŚNIOWSKI

1

 

 

Dawid MIREK

GOSDROB

1

 

 

Janusz LEŚNIAK

MPK NOWY SĄCZ

1

 

 

Daniel SZUFRYN

MIRCARS

1

 

 

Krzysztof  JAWORSKI

ELEKTRYK

1

 

 

Artur BOGDAŃSKI

STRAŻ MIEJSKA

1

 

 

Mateusz PAZGAN

KONSPOL

1

 

 

Krzysztof MIREK

STRAŻ MIEJSKA

1

 

 

Andrzej KUMOR

ELEKTRYK

5

1-kara m

 

Karol NOWAK

TAX CARE S.A.

-

1-kara m

PUCHAR  LIGI  -   PÓŁFINAŁY:

16.02.2015 – PONIEDZIAŁEK – PÓŁFINAŁY  PUCHARU LIGI

20.00   Q/GRAF                - KAMEX

20.50   CARFORUM MAX  - WIŚNIOWSKI

EKSTRAKLASA - OPEN

Beer Team

Sony

4 - 3 /3-1/

Pajda P., Skrzypiec E., Stawiarski M., Tumidaj A. – Brongiel J., Kociołek Ł., Olbrycht A.

Carforum Max

Free TV

1 - 1 /0-1/

Fałowski Ł. – Szafraniec M.

Polmex

Wiśniowski

1 - 6 /0-2/

Bodziony D. – Rosiek Sz.3, Twardowski P., Zięcina Sł., Bajdel A.

Tabela

poz

 

drużyna

mecze

pkt.

bramki

W

R

P

różn

bilans bezp. spot

 

m

pk

br

1.

 

FREE TV

8

22

  38 - 12

7

1

-

+26

 

 

 

2.

 

CARFORUM MAX

9

15

  27 - 18

4

3

2

+9

 

 

 

3.

 

SONY CENTER

9

13

  19 - 24

4

1

4

-5

 

 

 

4.

 

WIŚNIOWSKI

9

9

  25 - 30

3

-

6

-5

2

6

12-3

5.

 

POLMEX

9

9

  24 - 35

3

-

6

- 11

2

0

3-12

6.

 

BEER TEAM

8

7

  24 - 38

2

1

5

-14

 

 

 

 

 

157 - 157

23

6

23

 

 Król 

M

Nazwisko i imię

Drużyna

Br.

cd.

 

Nazwisko i imię

Drużyna

Br.

1

Zieliński Jan

Free TV

11

25

Nowak Sebastian

Wiśniowski

2

2

Nowak Grzegorz

Wiśniowski

7

 

Baran Rafał

Beer Team

2

 

Szczepanik Paweł

Free TV

7

 

Leśniak Łukasz

Polmex

2

 

Rosiek Szczepan

Wiśniowski

7

 

Hasior Grzegorz

Polmex

2

 

Bodziony Dariusz

Polmex

7

 

Kulig Michał

Sony Center

2

6

Stawiarski Mariusz

Beer Team

6

 

Orzechowski Marci

Wiśniowski

2

 

Tumidaj Adam

Beer Team

6

 

Krawczyk Mariusz

Beer Team

2

 

Skrzypiec Edward

Beer Team

6

 

Smoleń Rafał

Carforum Max

2

 

Szafraniec Mateusz

Free TV

6

 

Janus Michał

Free TV

2

 

Brongiel Janusz

Sony Center

6

 

Olchawa Tadeusz

Polmex

2

 

Fritz Wojciech

Free TV

6

 

Dudek Mariusz

Polmex

2

12

Biernacki Łukasz

Carforum Max

5

36

Świerad Artur

Carforum Max

1

 

Zięcina Sławomir

Wiśniowski

5

 

Maciaszek Grzegorz

Polmex

1

14

Danek Adrian

Carforum Max

4

 

Krupa Sebastian

Carforum Max

1

 

Chorowski Jan

Polmex

4

 

Sromek Rafał

Beer Team

1

 

Hedwig Łukasz

Sony Center

4

 

Owsianka Tomasz

Free TV

1

 

Saratowicz Piotr

Free TV

4

 

Twardowski Patryk

Wiśniowski

1

 

Fałowski Łukasz

Carforum Max

4

 

Griński Jakub

Free TV

1

 

Olbrycht Andrzej

Sony Center

4

 

 

Chronowski Józef

Polmex

1

20

Gryzło Bartłomiej

Polmex

3

 

Borek Kamil

Wiśniowski

1

 

Młynarczyk Maciej

Corforum Max

3

 

Pajda Piotr

Beer Team

1

 

Małek Artur

Carforum Max

3

 

 

Chronowski Józef

Polmex

1

 

Marcisz Maksymilia

Carforum Max

3

 

 

 

 

 

 

Kociołek Łukasz

Sony Center

3

 

 

 

Razem

157

III RUNDA - rewanżowa

XI  KOLEJKA – 22.02.2015 /niedziela/

16:00

Carforum Max

Beer Team

17:00

Sony

Wiśniowski

18:00

Polmex

FREE TV

XII  KOLEJKA – 01.03.2015 /niedziela/

18:00

FREE TV

Wiśniowski

19:00

Carforum Max

Sony

18:00

Beer Team

Polmex

XIII  KOLEJKA – 08.03.2015 /niedziela/

16:00

Polmex

Carforum Max

17:00

Sony

FREE TV

18:00

Wiśniowski

Beer Team

XIV  KOLEJKA – 15.03.2015 /niedziela/

16:00

Beer Team

FREE TV

17:00

Polmex

Sony

18:00

Carforum Max

Wiśniowski

XV  KOLEJKA – 22.03.2015 /niedziela/

16:00

Wiśniowski

Polmex

17:00

Sony

Beer Team

18:00

FREE TV

Carforum Max

ZALEGŁA VIII  KOLEJKA – 29.03.2015 /niedziela/

16:00

FREE TV

Sony

17:00

Beer Team

Wiśniowski

18:00

Carforum Max

Polmex

Informacje dot. rozgrywek futsal na : www.nsopzn.pl,      www.mosir.nowy.sącz.pl      www.sadeczanin.pl

 

 

 


Strona 31 z 86